Szkolenia

Prawa konsumenta to nasza specjalizacja. W każdym miesiącu pomagamy ponad 2000 konsumentom z całej Polski. Dzięki temu wiemy, jakie są najczęstsze problemy związane z prawem konsumenckim. Spotykamy się nie tylko z typowymi trudnościami związanymi z reklamacją czy zwrotem towaru, ale rozwiązujemy też skomplikowane przypadki, w których potrzebna jest zarówno znajomość przepisów, jak i wieloletnie doświadczenie. 

Nasze szkolenia stanowią praktyczny przewodnik dla firm po świecie reklamacji, zwrotów, uprawnień i obowiązków. Przepisy często mogą być niejasne, a procedury skomplikowane, dlatego kładziemy nacisk na najważniejsze z punktu widzenia prowadzenia biznesu aspekty prawa konsumenckiego. Dla przedsiębiorcy ważny jest know-how jak niepotrzebnie nie narażać się na szkodliwe dla firmy spory z klientami. Dzięki naszej wiedzy wiemy, jak pomóc firmom polepszyć relacje z klientami w obszarach regulowanych przez prawo konsumenckie.

Podczas szkolenia wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie naszych prawników i przekazujemy Państwu wiedzę, której nie można znaleźć w podręcznikach. Dzięki znajomości aktualnych problemów i zmian prawnych, a także możliwości zadawania pytań prowadzącym, szkolenia są praktycznym przewodnikiem po dedykowanych Państwu aspektach prawa konsumenckiego.

Skorzystanie z naszej oferty szkoleń przyniesie Państwu wiele korzyści:

– obniżenie kosztów bieżącej obsługi prawnej;

– poprawa jakości obsługi klientów;

– większa wydajność pracowników;

– oszczędność czasu przeznaczanego na ewentualne spory w skomplikowanych sprawach;

– uniknięcie kar nakładanych przez organy administracyjne;

– umiejętność samodzielnej oceny ryzyka w przypadku potencjalnego sporu z konsumentem;

– wzrost ilości pozytywnych opinii w Internecie;

– więcej zadowolonych klientów, którzy będą wracać do Państwa firmy;

– nabycie praktycznych umiejętności prawniczych, bez zbędnej teorii;

– posiadanie statusu firmy pro-konsumenckiej;

– wzrost komfortu pracy osób przeszkolonych;

Po przeprowadzeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat zarówno dla firmy, jak i każdego z uczestników.

Koszt szkolenia jest ustalany indywidualnie i zależy m.in. od jego formy (stacjonarna lub online) oraz liczby uczestników. Koszt szkolenia zaczyna się od 500 zł brutto. 

Wielkość czcionki
Kontrast