Doradztwo dla firm w zakresie prawa konsumenckiego

Znajomość prawa konsumenckiego to dla Twojej działalności biznesowej wyraźna przewaga konkurencyjna i realna możliwość ograniczenia ryzyka prawnego. Nie musisz jednak biegle znać przepisów w tym zakresie i perfekcyjnie orientować się w aktualnych regulacjach, czy orzecznictwie. Możesz oddać sprawy swojej firmy dotyczące prawa konsumenckiego w ręce profesjonalistów. To zdecydowanie najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Od ponad 10 lat zajmujemy się prawem konsumenckim. Rozwiązaliśmy w tym zakresie ponad 100 000 spraw. Skorzystaj z naszego doświadczenia i kompetencji!

Doradztwo w zakresie identyfikacji ryzyk prawnych podczas obsługi klienta

Obsługa klienta to obszar działalności biznesowej, który niesie ze sobą szereg ryzyk prawnych. Te mogą wyraźnie wpłynąć na sprawność i efektywność funkcjonowania firmy. Warto wiedzieć, co potencjalnie może zagrozić Twojej firmie w tym zakresie. Dlatego zidentyfikujemy dla Ciebie ryzyko prawne na każdym etapie obsługi klienta.

Doradztwo w zakresie działań podczas obsługi klienta

Współpraca z nami to dla Twojej firmy eliminacja ryzyk związanych z prawem konsumenckim w procesie sprzedaży. Dlaczego? Działamy kompleksowo. Identyfikujemy ryzyko i podpowiadamy konkretne rozwiązania dla jego wykluczenia w sposób bezpieczny dla Twojego biznesu i wiążący się ze skutkami prawnymi. Weryfikujemy i ulepszamy w tym zakresie m.in. zabezpieczenie obrotu danymi osobowymi klientów (RODO).

Zadzwoń – 607 898 009 lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego