Wesprzyj

Cieszymy się, że nieprzerwanie od 2016 roku pomagamy konsumentom.

Zgłaszają się do nas osoby z różnymi problemami –  zepsuły się kupione niedawno buty/sprzęt AGD/sprzęt elektroniczny, mieszkanie od dewelopera ma wiele usterek, deweloper ogłosił upadłość, odwołano wycieczkę zagraniczną, starsza osoba została oszukana na pokazie itp. Pomagamy rozwiązywać takie problemy, informujemy o przysługujących prawach, interweniujemy u przedsiębiorców, pomagamy w sądzie.

Chcemy, aby nasza pomoc docierała do jak największej ilości ludzi.  Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie darowizny na rzecz naszego Stowarzyszenia, dzięki czemu będziemy w stanie nadal skutecznie pomagać konsumentom. 

Poniżej zamieszczamy dane do wpłat:

Stowarzyszenie Aquila
ul. Kolista 6/19, 54 – 152 Wrocław
nr konta: 35 1600 1462 1084 6239 5000 0008
tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe

Darowiznę można odliczyć od podatku. 

Można nas także wesprzeć robiąc zakupy on-line w jednym z ponad 1300 sklepów internetowych. Narzędzie FaniMani umożliwia wsparcie naszej działalności poprzez przekazanie średnio 2,5% wartości zakupów. Wystarczy zainstalować przypominajkę (https://fanimani.pl/aquila/?utm_medium=widget&utm_source=orgpage&utm_campaign=wspierajzadarmo-widget), dzięki czemu przed zakupami wiadomo czy dany sklep bierze udział w akcji. Po wejściu na stronę sklepu internetowego wyświetli się  komunikat, przez który można aktywować darowiznę. Aktywowanie darowizny nie zmienia kosztów zakupów.

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie naszej działalności!

Wielkość czcionki
Kontrast