Konkursy, projekty

28 GRUDNIA 2018 ROKU

Zapraszamy na nasz kanał TV Konsument na portalu You Tube, na którym zamieściliśmy 8 filmików przygotowanych w ramach wygranego otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2018 w zakresie upowszechniania i ochrony praw konsumentów przez organizacje konsumenckie, finansowanego ze środków UOKiK.

Filmiki dotyczą częstych sytuacji, z którymi spotykają się konsumenci.

Zapraszamy na stronę internetową: https://www.youtube.com/channel/UC7M1IAGD66uK6utuEm6FW_w/videos 

28 GRUDNIA 2018 ROKU

Udostępniamy książeczkę pt. Chodź opowiem Ci bajeczkę – Twoje prawa konsumenckie, która jest efektem naszej pracy w ramach wygranego otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2018 w zakresie upowszechniania i ochrony praw konsumentów przez organizacje konsumenckie, finansowanego ze środków UOKiK.

Zapraszamy do lektury Czytelników w każdym wieku 🙂

KSIĄŻECZKA CHODŹ OPOWIEM CI BAJECZKĘ – TWOJE PRAWA KONSUMENCKIE

28 GRUDNIA 2018 ROKU

Przedstawiamy drugą – zaktualizowaną i rozszerzoną – wersję poradnika pn. Konsumenci seniorzy a sprzedaż bezpośrednia – prawa i zagrożenia. W tym wydaniu naszej publikacji zamieściliśmy nowe treści, m.in. dotyczące zagadnień finansowych.

Zapraszamy do lektury nie tylko Seniorów, ale każdego, kto chce się dowiedzieć, jak nie dać się oszukać przez nieuczciwego akwizytora.

DRUGA EDYCJA PORADNIKA DOT. SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

28 GRUDNIA 2018 ROKU

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem finansowym dla młodzieży pt. Świadomie wchodzę w rynek finansowy, który powstał w ramach realizacji przedsięwzięcia pt.:
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w roku 2018 w zakresie upowszechniania i ochrony praw konsumentów przez organizacje konsumenckie finansowanego ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Poradnik udostępnia na swojej stronie internetowej zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie dla Powiatu.

Publikacja dostępna jest na stronie internetowej http://stowarzyszeniedlapowiatu.pl/poradnik-finansowy-dla-mlodziezy/

19 GRUDNIA 2017 ROKU

W związku z realizacją zadania publicznego  pn. Konsumenci seniorzy a sprzedaż bezpośrednia – prawa i zagrożenia udostępniamy poradnik dedykowany przede wszystkim Seniorom dotyczący tego jak się nie dać oszukać przez akwizytora. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją, która w przystępny sposób objaśnia zagrożenia dla konsumentów i wskazuje jak należy się zachować.

PORADNIK DOT. SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ