Światowy Dzień (Tydzień) Konsumenta ze Stowarzyszeniem Aquila

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Konsumenta chcielibyśmy serdecznie zaprosić na wydarzenia z naszym udziałem:

  1. w poniedziałek 15 marca 2021 roku w godzinach 10 – 14 zapraszamy na konferencję on-line, którą współorganizujemy z ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Opowiemy jak pandemia koronawirusa wpłynęła na konsumentów, gdzie szukać pomocy prawnej, jak „sprawdzać firmy” podczas zakupów on-linie oraz w jaki sposób zweryfikować informacje na swój temat w kontekście ochrony danych osobowych.

Rejestracja odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie https://erif.pl/kampanie/konferencja/.

Poniżej przedstawiamy agendę:

Rozpoczęcie konferencji

I. Temat: Jak nie stracić pieniędzy w rzeczywistości on-line. Bezpieczne zakupy | 40 min – ERIF BIG S.A.

PRZERWA | 15 min

II. Temat: Rok z COVID – 19. Jak pandemia koronawirusa wpłynęła na konsumentów. | 90 min – Stowarzyszenie Aquilla

PRZERWA | 15 min

III. Temat: Ochrona przed wyłudzeniami, reaguj na informacje i śpij bezpiecznie. | 40 min – ERIF BIG S.A.

Zakończenie konferencji

  1. w poniedziałek 15 marca 2021 roku w radiu RMF FM w godzinach 9 – 11 będziemy odpowiadać na żywo na pytania konsumentów, którzy dodzwonią się do stacji. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do zadawania pytań.
  1. w ramach wydarzenia organizowanego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w tygodniu od 15 – 19 marca 2021 w godzinach 12 – 13 bierzemy udział w cyklu wideoczatów, w których poruszymy najważniejsze kwestie związane z prawami konsumentów. Zachęcamy do zadawania pytań, zgłaszania problemów, a także posłuchania dyskusji o najciekawszych przypadkach, jakie są do nas zgłaszane oraz o tym, jak je rozwiązaliśmy.

Zapraszamy na profil FB  Światowy Dzień Konsumenta